KuCoin kriptovaliutų keityklos affiliate sistema

Valio pas mane šiandien šventė. Pagaliau KuCoin mane priėmė į Affiliate sistemą. KuCoin keitykla naudojuosi nuo seno. Visad turėdavau vieną ar kitą interneto puslapį, todėl nepatingėdavau ir įdėti rekomendacijų KuCoin keityklai. Taip su laiku susirinkau nemažą dali referralų. Referralų sistemoje gauname taškus kuriuos surinkę KuCoin keitykloje galime gauti dėžutes, kurios sudaro tam tikros kriptovaliutos kiekį ir USDT valiutą. Aišku tai neblogai, bet visad norėjosi tiesiog paprastesnio kelio kurį siūlo affiliate sistema.

Taigi tapus affiliate nuo šiol kiekvieną savaitės trečiadieni gausiu išmokas nuo mano atvestų žmonių sumokėtų mokesčių keičiant, perkant ir parduodant kriptovaliutas keitykloje. Nežinau ar tai bus geresnis ar blogesnis variantas, bet tikiuosi, kad mano atvesti žmonės naudojasi KuCoin kriptovaliutų keityklos paslaugomis.

Kviečių prisijungti ir išbandyti KuCoin keityklos teikiamomis paslaugomis.

Taigi šį straipsnį rašau nes dabar puiki proga užfiksuoti kiek įmanoma uždirbti KuCoin affiliate sistemoje turint apie 520 referralų. Aišku aš puikiai suprantu, kad ne visi žmonės kurie užsiregistravo naudojasi keitykla aktyviai. Bet tikiuosi, kad bus ir tokių žmonių kurie naudojasi keityklos paslaugomis dažnai. Taigi keitykla affiliate sistemoje leidžia man uždirbti iki 40% sumokėtų komisinių sumos.

Kai tik gausiu pirmą išmoką ateinančią savaite – būtinai pasidalinsiu rezultatais, nes informacijos internete ar youtube nerandu apie uždarbį iš KuCoin Affiliate sistemos.

Bet aišku KuCoin keityklos paslaugomis naudojuosi ne vien dėl to. Man patinka keityklos kitos paslaugos, kaip kriptovaliutų keitimas, pirkimas, pardavimas ir laikymas už % ir automatiniai tradingo botai, taip pat automatinis kriptovaliutų skolinimas kitiems. Tikrai verta išbandyti visas šias KuCoin keityklos teikiamas paslaugas.

Kviečiu prisijungti ir išbandyti KuCoin keityklos teikiamomis paslaugomis.

Leave a Reply