Investavimas į nekilnojamą turtą Jungtinėse Amerikos Valstijose (USA)

Taigi dabar kiekvienas turime galimybę investuoti į nekilnojamą turtą JAV. Atsiradus Lofty.ai platformai.

Ar kas nors daugiau investuojate per Lofty.ai ? Išbandymui kai sistema atsirado +- prieš metus įsigijau po vieną tokeną poros NT. Prieš porą dienų įsigijau trečio NT tokeną. Vidutiniškai rėžis gaunamų nuompinigių iš vieno NT tokeno kasdien po 0,008-0,011 $.

Tokenų vertė per tą laiką pakilo nuo 50$ iki $53.69 ir $53.43, kas sudaro 7.5-8%.

Jei kam neaišku, tai sistema labai panaši į paskoluklubo, finbee, gosavy principą, tik tiek, kad suteikiamos ne paskolos, o perkamas NT kuris nuomojamas. Platforma rupinasi, priežiūra, nuompinigiais ir t.t.

Neužilgo platformoje turėtų atsirasti antrinė rinka, kurioje prireikus bus galima parduoti ar įsigyti papildomus NT objektų tokenus.

Kviečiu pasinaudoti mano referaline nuoroda https://lofty.ai/account/register?grsf=dpo525 ir gauti 25$ premijos kai užsiregistruosite ir investuosite bent į vieną NT tokeną, T.y. 50$.

Kaip viskas vyksta? Taigi platformoje patalpinamas namas kurio tokenai (tai tarytum kaip to namo akcijos), tarkim namo vertė 160 000$, vieno tokeno vertė 50$. Viso gaunasi kad tas namas turi 3200 tokenus.

Galite įsigyti kiek norite to namo tokenų, bet ne daugiau kaip 15% to namo tokenų. Kuo daugiau turite to namo tokenų tuo daugiau gaunate pajamų iš to namo nuomos. Viskas labai paprasta.

Ne visi galime sau leisti ir turime galimybę nusipirkti nekilnojamą turtą investicijai ar nuomai, bet jei ši sfera domina, galime tokiu būdu tapti dalininkais to nekilnojamo turto ir taip pradėti investavimą į nekilnojamą turtą nuomai Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai puiki proga jei dali investicijų norime perkelti į vieną iš stipriausių ekonomiką turinčių šalių.

Įsigyti NT dalis yra paprasta tiesiog pagrindiniame platformos lange kairėje pusėje esančiame meniu reikia užeiti į Marketplace.

Marketplace skiltyje matome kokie NT ir kiek jų tokenų yra parduodama.

Taigi išsirenkame mus labiausiai dominanti nekilnojamo turto objektą ir einame į jį.

Viduje matome visą to objekto aprašymą, remontų, nuomos ir t.t. eigą. Jei viskas tinka ir patinka spaudžiame Invest mygtuką.

Šiame lange galime pasirinkti kiek tokenų norime įsigyti ir einame Continue to Payment. Taip pat galime pasirinkti, kad platforma panaudotu pirkimui jau sukauptus nuompinigius.

Pasirenkame mums reikalingą apmokėjimo būda. Dažniausiai tai banko kortelė, bet galima apmokėti ir kriptovaliuta ir spaudžiame Pay Now.
Po sėkmingo apmokėjimo sistema mus informuoja, kad šio nekilnojamojo turto dalį įsigijome sėkmingai. Užėjus į Assets Overview matysime savo portfelyje šio NT dalį.

Taigi viskas paprasta ir elementaru. Taigi gaunasi dvigubas investavimas, kaip daugelis ir mūsų šalyje perkame NT su mintimi, kad tas NT padės išsaugoti pinigų vertę, nes su laiku pinigai nuvertėja, o NT kaina išlėto metai iš metų kyla. Taip pat dar uždirbame ir nuompinigius iš to nekilnojamo turto JAV. Todėl toks investavimas turi net 14-18% metinį pajamingumą, kadangi NT kaina per metus pakyla 5-10% ir uždirbame nuompinigius kurie sudaro irgi apie 5-8% nuo investuotos sumos. Patiems nereikia lakstyti ir rūpintis to nekilnojamo turto remonto, priežiūros, administravimo ir t.t. darbais.

Taigi siūlau išbandyti, užsiregistruoti ir pasižiūrėti kaip sistema veikia bei pasiimti 25$ registracijos premiją.

Leave a Reply