Gauk DFI kriptovaliutos už 30$ nemokamai

Keletas paprastų žingsnių kaip gauti nemokamai DFI (DeFiChain) kriptovaliutos už 30$.

  1. Pirmiausia jums reikia užsiregistruoti https://app.cakedefi.com?ref=451798 (registruodamiesi per šia nuorodą gausite 30$ registracijos premiją DFI kriptovaliutos pavidalu).
  2. Jums reiks kaip ir visur patvirtinti savo tapatybę. T.y. įkelti savo ATK nuotraukas, patvirtinti gyvenamąją vietą įkeliant kokią nors mobiliojo ryšio ar komunalinių paslaugų sąskaitą kurioje matytusi jūsų adresas.
  3. Tada kai jau jūsų tapatybė bus patvirtinta sistemoje jums tereiks įsigyti kokios nors kriptovaliutos ar persivesti iš kokios keityklos kriptovaliutos į sąskaitą už ne mažiau kaip 50$ vertės.
  4. Kai pastarieji 3 žingsniai bus atlikti jūs į cakedefi savo sąskaitą gausite DFI kriptovaliutos už 30$.

Aš asmeniškai DFI valiutos už 50$ įsigijau KuCoin keitykloje ir persivedžiau į savo susikurtą cakedefi sąskaitą. Premiją gavau iškart. Tik aš gavau už 20$ vertės, kadangi į sistemą registravausi be pakvietimo nuorodos. Todėl siūlau pasinaudoti mano referaline nuorodą ir gauti papildomus 10$ dolerius ir taip gauti ne 20$ premiją, o net visus 30$. https://app.cakedefi.com?ref=451798

DeFiChain antrodo įdomus kryto projektas. Todėl siūlyčiau pasinaudoti jų staikingo paslauga ir DFI valiutą stakinti pas juos už ~100-110% metinių palūkanų. Kurios išmokamos kas 12 valandų.

P.s. beje gauta premiją sistemoje automatiškai įdarbinama stakinge ir pradeda uždirbinėti DFI kriptovaliutą. Tik apsaugos sumetimais 180 dienų būna užšaldyta gauta 30$ vertės premija. Visa tai tam, kad tiesiog sistemą būtu apsaugota nuo žmonių tik siekiančių pasipelnyti.

Taigi aš bendrai su jau gauta premija stakinu virš 56 DFI valiutos vienetų ir taip kas 12 valandų mano sąskaitos balansas pasipildo po ~0.052-0.055 DFI. Kurie automatiškai reinvestuojami į stakingą. Tuo man ši sistema ir patinka.

One Reply to “Gauk DFI kriptovaliutos už 30$ nemokamai

Leave a Reply