CakeDEFI – vienas mėgstamiausių kripto projektų

Taigi senesniuose mano straipsniuose esate mate kvietimus išbandyti CakeDefi. Aktyviai naudojų šią kripto sistemą. Geras uždarbis iš stakingo, likvidumo ir t.t., bet taip pat nebloga referralų sistema.

Taigi CakeDEFI sistema naudojuosi apie 9 mėnesius. Daug lėšų esu užšaldęs 10 metų, bet užtat gaunu du kart didesnius stakingo procentus. Pradžioje viską iš eilės: gautas premijas už referralus, išmokas iš stakingo vėl reinvestuodavau maksimaliam laikui. Taip pasiekiau maksimalų uždarbį sistemoje.

Šiuo metu gaunamas premijas už referralus nebeužšaldau, o palieku standartiniam 6 mėnesių stakinge, tiesiog tam, kad dalį gautų pajamų vėliau galėčiau galbūt persivesti į kažkokią kitą naują platformą.

Mano gautos premijos iš referralų programos CakeDEFI platformoje.

Taigi kaip matote visai neblogas rezultatas. Kaip minėjau kurį laiką reinvestavau gaunamas išmokas ir t.t. ko pasekoje balanse jau turiu 1500$ vertės aktyvų.

Taigi su tokia suma išeina gauti iš stakingo ir referralų savaitinės premijos apie 6.20-6.50 DFI kriptovaliutos kiekvieną savaitę. Pastaruoju metu kiekvieną savaite vis išsivedu šį uždarbį ir darau išbandymus ir analizes kituose įdomiuose kripto projektuose.

Kas savaitinė referralų premija.

Kviečiu išbandyti CakeDEFI https://cakedefi.com/?ref=451798 pasinaudoję mano nuorodą ir pasipildę CakeDEFI balansą už ne mažiau 50$ vertės gausite 30$ vertės premiją.

Net ir nedirbant su referralų sistemomis, verta tiesiog nusipirkti DFI kriptovaliutos. Ją stakinti šiame projekte vien dėl ~30% palūkanų, kur nebūtina užšaldyti ilgesniam laikui. Standartiniame stakinge gali nors ir iškart išsiimti iš stakingo kriptovaliutą. Stakingo išmokos išmokamos per para po du kartus, kas 12 valandų. DFI patogiausia ir geriausia įsigyti KuCoin kriptovaliutų keitykloje.

Taigi šiam kartui tiek. Ačiū, kad skaitote.

Leave a Reply