Binance banko kortelės apžvalga

Viena iš populiariausių kriptovaliutų keityklų yra Binance keitykla. Ši keitykla mums siūlo daug įvairių investavimo įrankių ir paslaugų. Bet šioje temoje mane labiausiai domina Binance siūloma banko kortelė su galimybe susigražinti dalį pinigų su cashback funkcija. Galiu pasakyti, kad Binance banko kortelę jau turiu kurį laiką. Su jos pagalba kartais apsiperku parduotuvėse ar prireikus grynųjų pinigų juos nusiimu bankomate.

Kaip veikia Binance banko kortelė?

Jūs galite nemokamai užsisakyti Binance siūlomą banko kortelę. Tam, kad galėtumėte su ja atsiskaityti ar nusiimti pinigų jums reikia persivesti reikiamą kiekį kriptovaliutos į “Funding Wallet” piniginę. Taigi mokant kortele pinigai nurašomi iš “Funding Wallet” piniginės. “Funding Wallet” skiltyje galite patogiai susidėlioti kriptovaliutų prioritetus iš kuriu kriptovaliutų nurašyti lėšas pirmiausia.

Pinigų susigražinimas kitaip dar vadinamas “Cashback” vyksta Binance valiuta – BNB. Taigi pirkdami Binance banko kortelė dalį pinigų už pirkinius susigražinsite BNB valiutos pavidalu.

Kviečiu užsiregistruoti Binance sistemoje ir užsisakyti nemokamą banko kortelę.

Nuo ko priklauso Cashback dydis ir procentas. Jums savo Binance piniginėse ar “BNB Vault” reikia turėti BNB kriptovaliutos ir ją tiesiog laikyti. Cashback procentų dydis skaičiuojamas pagal mėnesio vidurkį.

Binance turi 7 cashback lygius.

Kortelės lygisBNB mėnesio balanso vidurkisBNB premija nuo pirkimų kortele
100.1%
212%
3103%
4404%
51005%
62506%
76008%
Cashback procentų lentelė

Taigi kuo daugiau turite BNB kriptovaliutos tuos didesnį procentą gaunate cashback principu. Pavyzdžiui jei jūs turite tik 1 BNB jūs gaunate 2% cashback nuo pirkinių. T.y. jei išleisite 100 dolerių pirkiniams atgal susigražinsite ~2 dolerius vertės BNB kriptovaliutos pavidalu.

Binance banko kortelės cashback išrašas.

Jei BNB kriptovaliutos turite mažiau nei 1 BNB tuomet gaunate tik 0.1% – tai labai mažai, bet aišku geriau negu nieko. Realiausias variantas šiuo metu yra gauti 2% ar 3% cashback premiją. Didesniems Cashback procentams reikia turėti labai didelius kiekus BNB kriptovaliutos, o ji yra brangi, todėl sunkiai įgyvendinamas tikslas. Nebent kas turi nuo seno sukaupe daug BNB, kai ji kainavo daug kartų pigiau.

Taigi be didesnių investicijų galite susigražinti nuo pirkinių 2%.

Kviečiu užsiregistruoti Binance sistemoje ir užsisakyti nemokamą banko kortelę.

Leave a Reply